Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odbiór O2 FL, co warto zaprogramować przy odbiorze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Odbiór O2 FL, co warto zaprogramować przy odbiorze

    Zamieszczone przez macluke
    Zamieszczone przez kropeck
    Trzeba aktywować w adaptacjach zestawu wskaźników funkcję STAGING.
    a ten test zegarów to się jakoś sam włącza przy uruchomieniu zapłonu czy uruchamia się to jakoś inaczej?
    sam (po uprzednim aktywowaniu)
    @200KM

    Komentarz


    • #52
      Jak ustawic tryb amerykanski,test zegarow itd

      Kolega ma kompa do diagnostyki samochodow z grupy VW i chcialbym sie dowiedziec jak mam uaktywnic w/w funkcje?Nigdy nie bawilem sie w podlaczanie kompa do auta i nie chce czegos pomieszac,a chcialbym mic aktywne nastepujace funkcje:
      -tryb amerykanski swiatel
      -test zegarow
      -automatyczne domykanie szyb podczas deszczu
      Posiadam OIIFL AMBIENTE bez MAXIDOTA.
      p.s.Ewentualnie kto moze pomoc w ustawieniu tych funkcji z bardziej doswiadczonych kolegow?Jestem z Koszalina ale czasami smigam po polsce wiec moge podjechac w rozne miejsca.Prosze o kontakt na priva lub gg 3864443.
      Pozdrawiam :rofl
      Respect All,Fear No One!

      Komentarz


      • #53
        fan, napisz do kropeck on mocno siedzi w temacie !
        - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

        Komentarz


        • #54
          Zapraszam do Łodzi jakby co.
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • #55
            Enriquez, Dasz rade wszystko poustawiac?Tzn:tryb amerykanski swiatel,test zegarow,automatyczne domykanie szyb podczas deszczu?
            pozdrawiam
            Respect All,Fear No One!

            Komentarz


            • #56
              Tak, z tym że to ostatnie wymaga posiadania czujnika deszczu.
              Pozdrawiam
              Marcin

              Komentarz


              • #57
                fan, gdybyś wcześniej jechał przez Jaworzno, to również zapraszam :-) A co do tego interface'u kolegi, to jaki ten kolega ma sprzęt?
                Pozdrawiam,
                Michał

                Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                Komentarz


                • #58
                  Zamieszczone przez Mihau
                  Doświetlanie polega na tym, że jak włączysz lewy kierunek (po 2 piknięciu kierunku) lub przekręcisz kierownicę w lewo (o jakiś tam niewielki kąt) to włącza Ci się lewy halogen i analogicznie jest z prawą stroną, natomiast jak wrzucisz bieg wsteczny to włączają się oba przednie halogeny. Oczywiście działa to tylko i wyłącznie jak masz włączone światła mijania.

                  W O2FL jest tylko jeden rodzaj halogenów.

                  Zamieszczone przez pio_wwa
                  bo widziałem samochodów które mają włączone halogeny przez cały czas.
                  Widziałeś to na Octaviach, bo teraz coraz więcej widać samochodów co jeżdżą na światłach przeciwmgielnych co udają, że mają dzienne.
                  A ja mam taki ciekawy przypadek. W Ambiente 2009 miałem cornery. na 99% jestem przekonany, że już w momencie włączenia kierunkowskazu nawet przy prostych kołach włączał mi się halogen. Teraz mam Elegance 2010 i również uruchomione cornery, ale włączają się dopiero po ruchy kierownicą. Czy można to zmienić jak funkcjonowało to w Ambiente.

                  I jeszcze jedno pytanie Nie mam czujka deszczu i CH działa po manualnym uruchomieniu. Czy bez czujnika, LH nie będzie w ogóle funkcjonował ?

                  Dzięki za pomoc

                  Komentarz


                  • #59
                    Zamieszczone przez Enriquez
                    Zapraszam do Łodzi jakby co.
                    Chetnie bym zajechal,ale mam 460km do Łodzi.

                    [ Dodano: Wto 19 Paź, 10 21:37 ]
                    Zamieszczone przez kropeck
                    fan, gdybyś wcześniej jechał przez Jaworzno, to również zapraszam :-) A co do tego interface'u kolegi, to jaki ten kolega ma sprzęt?
                    A do Jaworzna 630km.A o sprzecik to sie zapytam co i jak.
                    Moze ktos blizej moze to poprzestawiac?Pozdrawiam.
                    p.s.Czujnik deszczu posiadam.
                    Respect All,Fear No One!

                    Komentarz


                    • #60
                      Dzisiaj sprawdziłem, jednak w O2 FL Ambiente corner włącza się już po drugim mignięciu kierunkowskazu mimo, że kierownica jest na wprost, co jest lepszym rozwiązaniem bo już wcześniej przy dojechaniu do zakrętu miałem doświetlenie. A w Elegance O2 FL uruchamia się tylko kiedy skręcę kierownicą. Proszę o pomoc, wskazówkę gdzie to mogę zmienić ?

                      Komentarz


                      • #61
                        Ja mam zakodowane tylko na kierownice i mi to pasi.... pozniej stoi taki na krzyzowce na lewoskrecie i swieci po oczach
                        Kiedyś O1 1.8T , Później O2FL 1.6 Fabia II 1.9 TDi, teraz Rapid 1.2 TSI 110 km

                        Komentarz


                        • #62
                          Zamieszczone przez rkb
                          Ja mam zakodowane tylko na kierownice i mi to pasi.... pozniej stoi taki na krzyzowce na lewoskrecie i swieci po oczach
                          Czyli jednak można to zablokować ? A jak to odblokować ?

                          Komentarz


                          • #63
                            dot testu zegarów

                            A czy w O2 z 2007r wersja Ambiente można ustawić test zegarów, cornery oraz tryb amerykański? Jeśli tak, to czy robił to już kiedyś jakiś forumowicz w trójmieście? :?:

                            Komentarz


                            • #64
                              test - nie można
                              cornery pod warunkiem posiadania prawidłowego sterownika
                              tryb amerykański tak

                              wszystko już było wielokrotnie wałkowane. Użyj opcji Szukaj!
                              Pozdrawiam
                              Marcin

                              Komentarz


                              • #65
                                Zamieszczone przez Enriquez
                                test - nie można
                                cornery pod warunkiem posiadania prawidłowego sterownika
                                tryb amerykański tak

                                wszystko już było wielokrotnie wałkowane. Użyj opcji Szukaj!
                                dzięki i faktycznie mogłem poszukać
                                pozdrawiam

                                Komentarz


                                • #66
                                  A ja mam pytanie nt. automatycznego zamykania szyb kiedy pada deszcz (rain closing).
                                  Mam maxi dota, ale kiedy wlacze tą funkcje to jest włączona tylko do nastepnego przekrecenia stacyjki, czyli:
                                  - wlaczam funkcje rain closing, wyciagam kluczyk, zamykam auto - funkcja dziala
                                  - wracam do auta, przekrecam kluczyk - funkcja juz wylaczona..

                                  Czy to normalne?

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    bo musisz mieć manetkę wycieraczek zostawioną w pozycji AUTO, żeby to zadziałało
                                    pytanie dlaczego się toto "odptaszkowuje" w maxi docie - może warto spojrzeć w kodowanie?
                                    Pozdrawiam
                                    Marcin

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      OK, dzięki sprawdze czy jak zostawiam gałkę w pozycji auto też się samo odptaszkowuje..
                                      Musze właśnie zakupić nowy interfejs, bo poprzedni hex mi się wysypał..

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Panowie dziś w serwisie zakodowali mi Cornery. Działa przy skręcie kierownicą i kierunkowskazie. Jedyna moja tylko zagwozdka że zrobili to tak że jest to "powiedzmy" na stałe bo ja sam nie mogę tego WYŁ./WŁ. z poziomu Maxi Dota. Myślałem że jak to uaktywnią to mi się pojawi dodatkowa opcja na wyświetlaczu.
                                        1.8 TSI 152 KM FAMILY PLUS

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Zamieszczone przez krzysn
                                          Panowie, nie bijcie... W O2 FL światła dzienne palą się razem z tylnymi pozycyjnymi ? O co chodzi z tym trybem skandynawskim czy amerykańskim, myślałem że po nowelizacji kodeksu drogowego w skodzie pomyśleli i światła dzienne świecą się tylko z przodu, bez pozycyjnych i oświetlenia tablicy.

                                          Pozdrawiam, krzysn
                                          Panowie czy w O2FL da się "dzienne" włączyć w światłach mijania(nie mam halogenów),aby świeciły w jakimś % mocy?
                                          Dawid
                                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            dawcio, Poszukaj na forum, bo się da to zrobić ale z tego co pamiętam to światła drogowe na 30% mocy, nie powiem dokładnie gdzie ale było już to omawiane.
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Zamieszczone przez dawcio
                                              Panowie czy w O2FL da się "dzienne" włączyć w światłach mijania(nie mam halogenów),aby świeciły w jakimś % mocy?
                                              Oczywiście że się da , zmiana natężenia świecenia dziennych

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Ale czy napewno się da w O2FL bo słyszałem że dzienne w w światłach da się tylko włączyć w O2 ?
                                                Dawid
                                                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  dawcio, Da się. Osobiście to robiłem w kolegi O2 FL.
                                                  SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                                  ​​​
                                                  Grzegorz

                                                  Moja Ambitna Czarnula

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    georgg, Wojtenio, aryziomex, wielkie dzięki!
                                                    Teraz tylko kogoś poszukać w okolicy kto by to włączył :wink:
                                                    Dawid
                                                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X